top of page
DTP
design
B1 printing machine
pm74 - WIDOK FRONT-BOK IMG_9227_edited.j

Nasz zespół tworzy unikatowy zestaw umiejętności

Zajmujemy się produkcją i drukowaniem materiałów reklamowych POS na wszelkiego rodzaju arkuszach, na papierach ozdobnych i samoprzylepnych (powlekanych i niepowlekanych) oraz kartonach.

Produkujemy książki, katalogi, broszury, plakaty, ulotki, displaye reklamowe, pudełka i wiele innych.

 

Maszyny drukarskie to: HEIDELBERG CD 102V +L (4 kolory +lakier dyspersyjny), format B1 – (maksymalny format arkusza 720 x 1020 mm) oraz HEIDELBERG PrintMaster 74, druk 4-kolorowy do 0,6 mm grubości. Jedna strona arkusza w jednym przebiegu lub dwie strony naraz, na przykład: 4+0 lub 2+2 kolory do rozmiaru B2+ (maksymalny rozmiar arkusza 740 x 530 mm), super jakość druku, perfekcyjne dopasowanie, świetna prędkość do 15 000 arkuszy na godzinę.

 

Drukujemy na różnych powierzchniach od cienkich papierów LWC 50 – 80 g, przez papier kredowy i kartony o różnych gramaturach do 1 mm grubości, np. karton piwny na podkładki pod kufle. Ponadto drukujemy na różnorodnych materiałach niechłonnych, np. foliach samoprzylepnych, twardych, białych i przezroczystych lub metalizowanych, papierze lub kartonie. Wysokiej jakości druk na folii 3D (lenticular) dla efektów stereoskopowych.

 

Druk cyfrowy do rozmiaru 330 x 730 mm na arkuszach folii lub papieru dopełnia całość, umożliwiając realizację także niskonakładowych zleceń.

 

Później możemy uszlachetnić druk, na zamówienie klienta, folią błyszczącą, soft-touch lub matową z lakierem UV, lakierem dyspersyjnym lub offsetowym. Laminujemy powierzchnie papierów i folii, wycinamy, kleimy – również pojedyncze pudełka z automatyczną maszyną do składania i klejenia liniowo lub punktowo. Nasza firma posiada automatyczne linie do oprawy broszur (linia szyjąca do oprawy zeszytowej) i oprawy klejonej, doskonałej jakości, a także maszynę do laminowania kartonów, laminowania folii i prasy do tłoczenia na gorąco.

 

PRZYGOTOWANIE DO DRUKU
Usługi Projektowania Graficznego

Wykorzystaj nasze wewnętrzne Usługi Projektowania Graficznego do stworzenia wizualnie zachwycających układów dla Twoich materiałów drukowanych.

 

Profesjonalne Usługi Skanowania Płaskiego
Doświadcz wysokiej rozdzielczości skanowania z naszym najnowocześniejszym skanerem płaskim.

Skanujemy format do A3, zapewniając, że Twoje dokumenty i obrazy są rejestrowane z wyjątkową jakością i odwzorowaniem barw.

 

Zarządzanie Kolorami
Zapewnij dokładność kolorów dzięki naszym zaawansowanym usługom Zarządzania Kolorami i Dowodzenia. Oferujemy precyzyjne dopasowanie kolorów, aby zachować spójność we wszystkich materiałach drukowanych.

 

Kontrola Pre-flight
Nasz proces Kontroli Pre-flight dokładnie bada Twoje pliki pod kątem potencjalnych problemów, zapewniając kompatybilność i jakość przed rozpoczęciem druku.

 

Makiety Cyfrowe i Prototypowanie
Wizualizuj swój projekt za pomocą naszych usług Makiety Cyfrowe i Prototypowanie, pozwalając na dostosowania i akceptację przed ostatecznym drukiem.

 

Wysokiej Jakości Płyty CTP do Druku B1
Wykorzystując płyty bezprocesowe, oferujemy wysokie stosunki reprodukcji z rozdzielczościami od 2000 do 4000 dpi. Nasze usługi obejmują przygotowywanie stochastycznych rastrów, zapewniając precyzyjne i szczegółowe wydruki.

 

Druk Zmiennych Danych (VDP)
Dostosowuj każdy wydruk za pomocą Druku Zmiennych Danych, idealne do spersonalizowanych materiałów marketingowych, kampanii poczty bezpośredniej i niestandardowych etykiet.

Sekwencyjne numerowanie i generowanie kodów kreskowych
Ułatwiaj logistykę i śledzenie przesyłek dzięki sekwencyjnemu numerowaniu, idealne do biletów, kuponów i zarządzania zapasami.

 

DRUK OFFSETOWY
Druk Offsetowy

Nasze maszyny Heidelberg drukują w formatach do B1+ i B2, włącznie z kartonem do 1 mm grubości. Specjalizujemy się w druku offsetowym, dostarczając wyniki wyoskiej jakości.

 

DRUK CYFROWY
Zaawansowane Rozwiązania Druku Cyfrowego

Nasza nowoczesna technologia druku kolorowego zapewnia wyjątkową jakość wydruku. Obsługujemy różnorodne materiały, w tym cienkie folie, papiery powlekane i offsetowe do 300 g/m2 oraz kartony do 250 g/m2. Zaawansowane funkcje naszej maszyny obejmują zszywanie, składanie, dostosowanie do indywidualnych potrzeb w druku cyfrowym.

bottom of page