top of page
dtp studio
DTP STUDIO

Preparation for printing, checking files, help and consultations on technical matters before printing, in order to avoid problems after printing.

printing machine
OFFSET PRINTING

We print up to B1 and B2 format , on paper from 60 gsm to 400 gsm, cardboard and foils.

binding services
BINDERY

We fold, fold, laminate, refine printing, die-cut and laminate.

Wykaz usług:

 

Skanowanie / Flatbed scanning

wysoka jakość skanu, na płaskim skanerze do formatu A3

Druk cyfrowy / Digital print

druk wykonujemy na nowoczesnej maszynie kolorowej o wysokiej jakości druku, maksymalny format druku to 330x760 mm, możliwość druku na cienkich foliach białych i kolorowych, papierze kredowym i offsetowym do gramatury 300 g/m2, kartonach do 250 g/m2, możliwości maszyny poza drukiem, to szycie na zszywki, składanie, wykonujemy na niej również personalizację i numerację.

Naświetlanie blach CTP do formatu B1 / CtP matrix plates

Używamy płyt bezprocesowych o dużym współczynniku odwzorowania, renomowanych firm, rozdzielczość w zakresach 2000 do 4000 dpi, możliwość przygotowania rastra stochastycznego.

Druk offsetowy / Lythography print

drukujemy na maszynach firmy Heidelberg do formatu B1 i B2, możliwość druku na kartonach do 1 mm grubości

Automatyczne sklejanie pudełek / Automatic box gluing

maszyna umożliwia sklejanie i składanie pudełek w wysokiej prędkości, maksymalna wielkość pudełka to 560 mm szerokości w rozłożeniu.

Falcowanie / Folding

automatyczne składanie arkusza papieru w celu utworzenia folderu lub składki, czyli składowej bloku magazynu lub książki.

Szycie zszywkami / Saddle stitching

automatyczne zbieranie i szycie wykorzystywane do produkcji folderów składających się z kilku lub kilkudziesięciu kartek, możliwość ręcznego szycia do grubości bloku 1 cm.

Oprawa twarda / Hardcover binding

oklejanie papierem lub płótnem, czy sztuczną skórą okładek książek i klejenie z blokiem szytym nićmi.

Miękka oprawa / Perfect binding

klejenie okładki z blokiem książki za pomocą mocnego kleju typu PUR

Hotstamping / Złocenie

wprasowanie folii w papier wysoką temperaturą i siłą, uzyskujemy szlachetnie wyglądające zdobienie, dostępne są różne kolory, najczęstsze to złoty, srebrny, czerwony, ale w przypadku innych projektów dysponujemy próbnikiem folii do wyboru.

Dry embossing / Suche tłoczenie

to inaczej tłoczenie papieru poprzez matrycę i prasę, można uzyskiwać ciekawe wizualnie wzory wytłoczone w papierze, technika nie nadaje się do odwzorowania małych tekstów czy detali, jednak wytłoczony znak graficzny będzie stanowił zwracający uwagę i elegancki element brandingu.

Kaszerowanie / Laminating

pokrywanie zadrukowanym papierem kartonu lub tektury w celu utworzenia sztywnego materiału reklamowego, który po wycięciu można uformować w pudełko lub element standu reklamowego.

Sztancowanie / Dye cutting

wycinanie kształtów z kartonu i tektury, za pomocą matryc noży i big, aby utworzyć formę pudełka czy ekspozytora.

Prototypowanie pudełek / Box prototyping

projekt każdego pudełka powinien być sprawdzony przed produkcją, jeśli zlecają Państwo u nas pudełka czy inne konstrukcje, takie jak standy, to są u nas sprawdzane pod kątem zamykania i wstępnej wytrzymałości, ale jest możliwość zaprojektowania i stworzenia modelu pudełka lub konstrukcji, bardziej dopasowanego do produktu czy potrzeb, niż dostępne standardowe wzory.

Interested in comprehensive support for an advertising campaign?  Let's talk.
LOGISTICS

If your ordered work requires delivery, you can count on us, whether it is Warsaw, Poland or another country - we will deliver your goods safely to the place and on time.

bottom of page